Dočasné tetování pro dospělé i děti - TETOVAČKY - největší výběr v ČR

Moderní elegantní DOČASNÉ TETOVÁNÍ (tetovačky, obtisky na kůži) z internetového obchodu TATS.cz je řešením pro každého, kdo chce tetování, ale má obavu, že za pár let už se mu nebude líbit. Naše tetovačky můžete kdykoliv odstranit a vyměnit za jiné, anebo opakovaně aplikovat stejný motiv a vytvořit tak dojem pravého tetování. 

Tetovačky jsou vysoce kvalitní, vyráběné v USA/EU, dlouho vydrží (3 - 9 dní) v závislosti na pokožce. Jsou voděodolné.

Dočasné tetování se hodí jako doplněk při nejrůznějších společenských událostech - oslavy, svatby, plesy, akce pro děti, disco, karnevaly, firemní akce, team buildingy. Nebo jen tak pro radost :-) V nabídce máme klasické tribal motivydětské tetování, zvířecí motivy, abstraktní či duchovní symbolika, imitaci tetování hennou či tetování na obličej, která jsou skvělou alernativou face paintingumetalické tetovačky, tetování svítící ve tmě.


REKLAMNÍ tetování na míru - efektivní neotřelá reklama - pro firmy, organizace, kluby, kulturní, dětské a sportovní akce apod. Zakázkové tetovačky jako je skvělá forma reklamy a propagace. Atraktivní vzhled a nízké finanční náklady za tisíce kousků reklamního předmětu.            

 

 

Doprava ZDARMA od 800 Kč


Tetovacky, tetovani, obtisky


Novinky

JARNÍ a VELIKONOČNÍ TETOVAČKY

Máme novou skupinku tetovaček s Jarními a Velikonočními motivy. Kraslice - velikonoční vajíčko, velikonoční Zajíc, Kuřátko, Jarní Víla, Květinky. Z bižuterie Přívěsek Čtyřlístek, veselé náušnice Zajíc a náramek s Ptáčky.

více
Tetovačky na Zakázku - REKLAMNÍ tetování

Reklamní dočasné tetování na míru - skvělá forma reklamy a propagace. Atraktivní vzhled a nízké finanční náklady za tisíce kousků reklamního předmětu. Více informací, reference a fotogalerie na www.reklamni-tetovani.cz

více
Copyright 2018 - 2023 © Stylová dočasná tetování pro dospělé i děti - tetovačky - největší výběr v ČR