Stylová dočasná tetování pro dospělé i děti - TETOVAČKY - největší výběr v ČR

Henna, tetovačkyModerní elegantní dočasné tetování z internetového obchodu TATS.cz je řešením pro každého, kdo chce tetování, ale má obavu, že za pár let už se mu nebude líbit. Naše tetovačky můžete kdykoliv odstranit a vyměnit za jiné anebo opakovaně aplikovat stejný motiv a vytvořit tak dojem pravého tetování. Tetovačky jsou vysoce kvalitní, vyráběné v USA, dlouho vydrží (3 - 9 dní) v závislosti na pokožce. Jsou voděodolné.
Reklamní tetování na míru - efektivní neotřelá reklama - pro firmy, organizace, kluby, kulturní a sportovní akce apod.
Dočasné tetování se hodí jako doplněk při nejrůznějších společenských událostech - oslavy, svatby, plesy, akce pro děti, disco, firemní akce. Nebo jen tak pro radost :-) V nabídce máme klasické tribal motivy, dětské tetování, imitaci tetování hennou či tetování na obličej, která jsou skvělou alernativou face paintingu, metalické tetovačky.
                                                                                                   Doprava ZDARMA od 600 Kč


Tetovacky, tetovani, obtisky


Novinky

ČARODĚJNICE - Oslava Čarodějnic

Tématické dočasné tetování pro Malé Čarodějnice a Čaroděje, své si najdou i dospělí. Ideální doplnění kostýmů na Čarodějnice. Pavučiny, Pavouci, Netopýři, Hvězda ve tmě svítící, ... Od 15 Kč/kus.

více
Jarní VÝPRODEJ tetovaček, 10 Kč/kus

Jarní výprodej vybraných motivů tetovaček, všechny 10 Kč / kus, všechny na aršíku 5 x 5 cm. Jelen červený, fialový nebo zelenožlutý, Lebka-pušky, Halloweenská Smrtka s dýní.

více
Copyright 2018 - 2019 © Stylová dočasná tetování pro dospělé i děti - tetovačky - největší výběr v ČR