Dočasná tetování na Tats.cz jsou nalepovací, cenově dostupná, zdravotně nezávadná

Úvod Tetovačky

Proč dočasné tetování?

tetovackaJistě již každý z nás v životě zatoužil vyzkoušet nějakou formu tetování, nějak se odlišit od ostatních, mít módní doplněk navíc nebo prostě jenom zvěčnit nějakou životní událost. Po takové otázce si však většinou uvědomíme rizika klasického tetování a začneme váhat. Klasické tetování z tetovacího salónu nám již zůstane napořád, za pár let se nám přestane líbit a nazpět cesty není. Čekají nás pak drahé pokusy odstranit tetování laserem apod.

Jsou zde však i další možnosti, jak se nechat tetovat např. tetování hennou nebo permanentní make-up. Tyto možnosti jsou přijatelné a nejsou trvalé, ale vzhledem k tomu, že si je neuděláte sami, připlatíte si za práci tatéra nebo člověka, který tuto formu tetování dělá.

Pro ty, kterým nevyhovuje ani jedna z výše uvedených variant přínašíme možnost pořídit si dočasné nalepovací tetování, nalepovací kérky, které nabízíme na eshopu Tats.cz. Jedná se o stylové dočasné tetování, které je vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů. Na trhu najdeme i levné tetovačky z Číny, které mohou obsahovat škodlivé materiály. Naše tetování jsou však vyrobena v USA a splňují přísné testy kvality.

Tetovačky vydrží 3 - 12 dnů dle pokožky, místa použití a dodržení postupu aplikace. Jsou voděodolné.

Na Tats.cz naleznete levná a zároveň kvalitní dočasná tetování, která vypadají jako pravá. Jsou vhodná na párty, ples či jiné společenské příležitosti a mají tu výhodu, že je můžete kdykoliv jednoduše odstranit. Můžete je také opakovaně přelepovat na stejném místě a vytvořit tak dojem pravého tetování. Spousty motivů potěší nejen dospělé a teenagery ale i malé děti, kterým tak můžete spestřit oslavu narozenin. V nabídce máme klasické tribal motivy, dětské tetování, imitaci tetování henou či tetování na obličej, která jsou skvělou alernativou face paintingu.

Neváhejte a vyzkoušejte tuto novinku, která vás zcela jistě potěší!

 

Copyright 2018 - 2024 © Stylová dočasná tetování pro dospělé i děti - tetovačky - největší výběr v ČR