Novinky

Úvod Novinky
LETNÍ motivy tetovaček

Léto se pomalu blíží! Vybírejte z letních motivů - Delfíni, mořský koník, motýli, květiny, rybičky, kotva, Piráti, Slunce, plachetnice .... Všechny naše tetovačky jsou voděodolné.

více
Tetovačky na Zakázku - REKLAMNÍ tetování

Reklamní dočasné tetování na míru - skvělá forma reklamy a propagace. Atraktivní vzhled a nízké finanční náklady za tisíce kousků reklamního předmětu. Více informací, reference a fotogalerie na www.reklamni-tetovani.cz

více
JARNÍ a VELIKONOČNÍ TETOVAČKY

Máme novou skupinku tetovaček s Jarními a Velikonočními motivy. Kraslice - velikonoční vajíčko, velikonoční Zajíc, Kuřátko, Jarní Víla, Květinky. Z bižuterie Přívěsek Čtyřlístek, veselé náušnice Zajíc a náramek s Ptáčky.

více
ČARODĚJNICE - tématické tetovačky

Dočasné tetování pro malé i velké Čarodějnice a Čaroděje. Ideální doplnění kostýmů na Čarodějnice. Pavučiny, Pavouci, Netopýři, Hvězda ve tmě svítící, Kostlivec, Duch ... Od 20 Kč/kus.

více
ZIMNÍ motivy tetovaček

ZIMNÍ dočasné TETOVÁNÍ. Hvězda ve tmě svítící, Sněhulák, Kouzelný Strom, Lev Hipster v čepici a další...

více
HALLOWEENská strašidelná TETOVÁNÍ

HALLOWEENská strašidelná dočasná TETOVÁNÍ. Tetovačky na Halloween - Dýně, Smrtka, Kostlivec svítící ve tmě, tetovací masky na obličej, Kříže, Pavouci, Netopýři a další příšery najdete v položce menu HALLOWEEN !

více
Copyright 2018 - 2022 © Stylová dočasná tetování pro dospělé i děti - tetovačky - největší výběr v ČR